Bezbolestná liposukce břicha – Kontraindikace

Bezbolestná liposukce břicha je vhodná pro pacienty, nezávisle na tom, zda se jedná o ženu, či muže. Spíše se, co do vhodnosti, řeší jiné faktory, které jsou pro provedení liposukce břicha důležité. Bezbolestná liposukce břicha, jako taková, ani neřeší, zda se jedná o klienta třicetiletého, či padesátiletého. Jen je třeba poznamenat, že u staršího jedince může bezbolestná liposukce přinést menší výsledný efekt. Ten s největší pravděpodobností nebude 100%, neboť elasticita kůže se s postupujícím věkem zhoršuje. 

Bezbolestná liposukce břicha – zdravotní stav pacienta

Rádi byste se těšili z výhod, které nabízí bezbolestná liposukce břicha, nezávisle na tom, zda jste muž, žena, třicátník, padesátník aj.? Bezbolestná liposukce umožňuje prakticky každému mít pevnější, štíhlejší tělo. Jen je třeba ještě před zákrokem zkontrolovat, prověřit zdravotní stav. I bezbolestná liposukce břicha, i když se jedná o bezpečnou metodu, má svá omezení, a to stran zdravotních problémů, které mohou zájemce o liposukci, v současnosti sužovat.

Bezbolestná liposukce břicha – v jakých případech není možná

Bezbolestná liposukce břicha není vhodná pro ty zájemce, kteří se potýkají s cukrovkou, srdečními poruchami, plicními poruchami, poruchami krevní srážlivosti. Bezbolestná liposukce není doporučována při dlouhodobém užívání antidepresiv. Máte-li vysoký krevní tlak, pak i zde je na místě opatrnosti. Bezbolestná liposukce břicha se nedoporučuje u pacientů s onemocněním štítné žlázy, s onemocněním jater. V neposlední řadě pak bezbolestná liposukce břicha není vhodná, pokud jste nedávno podstoupili operaci břišní oblasti. Je dobré určitou dobu vyčkat. 

Nenašli jste ve výčtu rizikových faktorů, které jsou „oranžovou, až červenou“ pro provedení bezbolestné liposukce břicha? Pak není důvodu, abyste se nezačali těšit, jak skvěle budete po výsledku, který nabízí bezbolestná liposukce, vypadat. Před samotným zákrokem Vás však ještě čeká konzultační schůzka s operatérem. A součástí schůzky je i podrobné vyšetření, zjištění Vašeho zdravotního stavu. V potaz se bere stav zdravotní, ale také fyzický a psychický. Bude-li všechno v pořádku, pak bude mít u Vás bezbolestná liposukce břicha „zelenou“.